Mgr. Júlia Drabišinová
Prečo BaZi
  • Metóda BaZi je zdrojom unikátnych informácií o človeku, jeho možnostiach a o celom jeho živote.

  • V dnešnom svete toľkých informácií, vzorov, balastov a nástrah, poskytuje metóda BaZi informácie, ktoré človeka zacielia a vyberú podstatu. Človek tak získa zdravú predstavu o svojom živote a jeho očakávania sa stanú reálne.

  • Človek sa prostredníctvom informácií z metódy BaZi dozvedá svoje pozitíva a takisto sa zoznamuje so svojimi slabými stránkami. Poznať a mať pod kontrolou svoje slabé stránky je kľúčové v rozvoji.

Štúdium
  • BaZi Mastery na Mastery Academy of Chinese Metaphysics v Kuala Lumpur, v Malajzii

  • ďalšie vzdelávania Mastery Academy v Londýne

  • VŠ Manažmentu, štátna skúška: Manažment, Ekonomika a spoločenské vedy

3E3E2448
Video: Spoznajte Júliu v rozhovore
julia_drabisinova-joey_yap

Júlia Drabišinová a Joey Yap (zakladateľ Mastery Academy of Chinese Metaphysics)

studium-malajzia

Slávnostné ukončenie vzdelávania BaZi Mastery

julia_drabisin-jessie_lee

Júlia Drabišinová a Jessie Lee (lektorka akadémie Joeyho Yapa)

Referencie

“Vďaka Júlií som si uvedomila mnohé doteraz nepovšimnuté, no dôležité veci, ktoré ovplyvňujú môj osobný a pracovný život. Ani naši najbližší nemusia vždy jasne vidieť to, čo je v nás, v našom vnútri. Ale keď o tom vieme, môžeme s tým pracovať a naplno to využiť. Viem ako fungujem, čo je pre mňa dôležité. Všímam si na sebe veci, ktoré som si neuvedomovala. Otvorili sa mi oči. Keď má človek dostupné takéto informácie už v mladom veku, vie sa rýchlejšie rozhodnúť a nasmerovať sa na tú ” najjednoduchšiu” cestu života.”

Lea

“U Júlii oceňujem nadhľad, s akým sa vždy pozrie na danú problematiku. Veľmi inšpiratívna, počas konzultácií mi vždy vnukne nové nápady. Výborná rečníčka, do práce vnáša ľahkosť a pozitívnu energiu.”

Alica

“Z mojich osobných skúseností viem povedať, že sa Júlia nevyhýba aj nepríjemným témam a dokáže na ne poukázať vysoko pozitívnym spôsobom.”

Jozef

“Konzultácie s Júliou sú ako skladačka. Postupne sme skladali aspekty môjho života: osobnosť, kariéra, vzťahy. Získal som tak komplexný pohľad na to, ako fungujem do vnútra aj navonok. Teraz môžem cielenejšie a vedomejšie pracovať na sebe v súlade s mojou osobnosťou a danosťami.”

Róbert
Rýchla správa

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Contact form 7 Mailchimp extension by Renzo Johnson - Web Developer - Orlando Front end Developer - Full Stack Developer - contact form 7 - contact form 7 mailchimp - mailchimp for Wordress

Ciele
  • prinášať ľuďom metódu BaZi,

  • učiť ľudí používať metódu BaZi pre svoj osobný a pracovný život.

Môj príbeh
Kto stojí za platformou BaZi.sk
SENIOR BAZI CONSULTANT
Júlia Drabišinová používa metódu BaZi pri práci s jednotlivcami, podnikateľmi a firmami.
Jednotlivcom pomáha s ich kariérnym smerovaním a rozvojom.
Podnikateľom a firmám pomáha rozvíjať ich podnikateľské koncepty.
Prináša im podklady pre strategické rozhodnutia, pomáha im viesť a rozvíjať ľudí.

Vyrastala som v rodine, kde som mala možnosť byť samostatná. Mala som rada pocit, že sa viem o svoje veci postarať, že sa môžem rozvíjať. Už počas strednej školy som mala aktivity, pri ktorých som spoznala zaujímavých ľudí, cestovala som, mala som možnosť rozvíjať sa v oblasti komunikácie, vedenia a práce s ľuďmi.

Počas štúdia na vysokej škole Manažmentu, som pokračovala v oblastiach práce s ľuďmi, osobným rozvojom. Mala som možnosť byť pri štartovaní a spúšťaní niekoľkých projektov. Spolu podieľala som sa na vedení podnikania s juhokórejskou frančízou. Tu sa moje skúsenosti s podnikaním a ľudskými zdrojmi veľmi obohatili. Ako firma sme boli ocenení v Južnej Kórei v Soule, za naše výsledky.

Práve pri tomto podnikaní som zistila, že je dobré rozumieť ľuďom, s ktorými spolupracujete. Poznať ich talenty, to aby ich práca rozvíjala, napĺňala a prinášala ovocie obom stranám. Že podnikanie ako také je veľká alchýmia, ktorá zahŕňa veľa neviditeľných myšlienok a nápadov, ktoré treba premeniť na niečo uchopiteľné a viditeľné. A že dosiahnuté výsledky nie sú vecou náhody.

Uvedomenie si týchto vecí bolo pre mňa spúšťačom v mojom hľadaní hlbších informácií, ktoré by som používala na rozvoj a vedenie ľudí ako aj na samotné podnikanie.

Takisto ja sama som sa dostala do štádia, že si potrebujem zodpovedať veľa otázok, zmeniť veci vo svojom živote a ísť viac v súlade so sebou.

Vyskúšala som niekoľko nástrojov a metód. Jednou z nich bola metóda BaZi, ktorá mi vošla do života veľmi “nečakane”. Začala som ju testovať, skúšať na sebe a na svojom okolí. Výsledky, zistenia a uvedomenia si ma postupne získavali. Rozhodla som sa, že metódu BaZi budem študovať, aby som s ňou vedela pracovať nielen pre svoje účely, ale aby som pomocou nej pomáhala aj iným ľuďom. Metóda BaZi ma oslovila hĺbkou do ktorej viem ísť, ako aj možnosťou jej použitia a aplikáciu na nespočetne veľa oblastí.

Metódu BaZi som vyštudovala na Mastery Academy of Chinese Metaphysics v Malajzii. Štúdiom ma viedol zakladateľ akadémie – Joey Yap a konzultantka, lektorka akadémie – Jessie Lee (vid foto nižšie).

V súčasnosti metódu BaZi používam pri práci s klientmi, aby sme rozvíjali ich osobnosť a podnikanie.

Jednotlivcom pomáham s ich kariérnym smerovaním, rozvojom a podnikateľom zasa rozvíjať ich podnikateľské koncepty. Prinášam im podklady pre strategické rozhodnutia a pomáham im viesť a rozvíjať ich ľudí.

Našim spoločným cieľom je rast, rozvoj a nájdenie cesty, ktorá je v súlade s danosťami a výnimočnosťou človeka. Pomáham ľuďom so zacielením a zameraním. S uvedomením si seba a vecí okolo. S uvedomením si svojho potenciálu, darov a naplnenia.